Hipoalergiczna karma dla psów

BUBECK mokra karma z koniną, ziemniakami i odtłuszczonym jogurtem

Mokra karma z koniną, ziemniakami i odtłuszczonym jogurtem jest zrobiona wyłącznie z mięsa pochodzącego ze świeżego uboju. Konina jest mięsem wysoko hipoalergicznym i bardzo dobrze tolerowanym przez nawet najbardziej wrażliwe psy. Karma została wzbogacona łuską babki płesznik o dobroczynnym działaniu na jelita. Naturalnie bezglutenowa.

Dlaczego warto wybrać karmę z koniną?
Współpracujemy z godnymi zaufania dostawcami, którzy spełniają standardy jakości Bubeck.
Oto główne zalety mięsa końskiego:
– Konie nie są zwierzętami tucznymi.
– Bardzo niska zawartość tłuszczu, niższa niż w innych rodzajach mięsa.
– Bardzo niski poziom cholesterolu. Regularne spożywanie mięsa końskiego może zapobiegać chorobom układu krążenia i miażdżycy.
– Bogate w wysokiej jakości białko.
– Wysoka zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych. Są one kluczowe dla zapobiegania chorobom układu krążenia.
– Wysoka zawartość żelaza, które w przeciwieństwie do białka z roślin, jaj lub produktów mlecznych, może być wchłaniane bezpośrednio.
– Wysoka zawartość wapnia.

SKŁAD:
65% konina, w tym: serca, mięso, wątroba, 25,6% bulion, 4% ziemniaki, marchew, minerały, 1% jogurt odtłuszczony, olej słonecznikowy, 0,1% łuski babki płesznik, drożdże piwne.
KOMPONENTY ANALITYCZNE:
10,9% białka, 5,5% tłuszczu, 0,5% surowego włókna, 2,1% surowego popiołu, 75,0% wilgoci.
Dodatki odżywcze:
Witamina D3 200 I.U., cynk jako siarczan cynku (monohydrat) 25 mg, mangan jako siarczan manganu (II) (monohydrat) 1,4 mg, miedź jako siarczan miedzi (pentahydrat) 0,5 mg, jod jako jodan wapnia (bezwodny) 0 75 mg. (I.U. = jednostki międzynarodowe na kg)

Dzienna porcja karmy dla dorosłego psa o przeciętnej aktywności: ok. 150-200 g na każde 5 kg masy ciała. Jest to wartość orientacyjna, a rzeczywiste zapotrzebowanie zależy również od innych czynników, takich jak rasa czy wiek.
Karmę podawać w temperaturze pokojowej. Należy zawsze zapewnić psu dostęp do świeżej wody pitnej. Konsystencja może się różnić w zależności od partii, ponieważ w karmie nie ma dodatków spajających.