O nas

Tradycjnie od 1893 roku

Bubeck to najstarszy producent żywności dla psów w Niemczech. Siedziba główna znajduje się w Gemmingen w Kraichgau. Od 1982 r. Fabryka jest własnością rodziny Nagel.

Firma oparła swoją filozofię na połączeniu umiejętności zdobytych na podstawie wieloletnich doświadczeń z innowacyjnymi pomysłami na tworzenie kolejnych produktów. Te idee umożliwiły opracowanie receptur na wysokiej jakości psią żywność i przysmaki stworzone z wykorzystaniem naturalnych i wysokiej jakości surowców. Celem firmy stało się prawidłowe żywienie psów i kotów wg tradycyjnych metod. Od założenia w 1893 r. Fabryka R. Bubeck & Sohn konsekwentnie realizuje ten cel. Wiedza zebrana przez dziesięciolecia wpłynęła na cały asortyment, a przy okazji tworzenia nowości firma Bubeck wykorzystuje najnowsze technologie usprawniające proces produkcji bez straty jakości.

Jako producent karmy mamy świadomość ogromnej odpowiedzialności, jaką ponosimy wobec właściciela, a przede wszystkim wobec zwierząt.

BUBECK – jakość od 1893 roku

W Stuttgarcie-Untertürkheim Robert Bubeck i jego syn Wilhelm założyli firmę R. Bubeck & Sohn, pierwszą fabrykę do produkcji karmy dla psów w Niemczech. Bubeck szybko przekształcił się z idei w popularną markę. Jako odnoszący sukcesy szef kuchni, Robert Bubeck zawsze wiedział, jak przekształcać zdrowe składniki w smaczne przekąski. Zakup najlepszych krajowych surowców był i nadal jest podstawą do tworzenia pysznych i zdrowych potraw. Pytanie brzmiało – jak zrobić zdrowe, pełnowartościowe pożywienie dla psów? Wówczas z Anglii przyszedł pomysł, aby po prostu upiec składniki. Po dopracowaniu pomysłu genialnego w swojej prostocie powstały tradycyjne psie przekąski z kamiennego pieca. Tylko w taki sposób wypiekane są oryginalne przysmaki Bubeck.

Obecnie rodzina Nagel reprezentuje markę Bubeck już od dwóch pokoleń, wiernie kontynuując pięciopokoleniową tradycję założycieli.

Nie można mówić o współczesnej żywności pomijając kontekst alergii. Skażenie środowiska i modyfikowana żywność są najczęstszymi przyczynami uczuleń. Sztuczne barwniki i dodatki, wzmacniacze smaku i wysoce przemysłowe procesy produkcyjne uwodzą nasze kubki smakowe, jednak w rzeczywistości zaburzają prawidłową dietę, dostarczając zupełnie zbędnych składników, co może przyczynić się do rozwoju szeregu chorób. Nigdy wcześniej nie było tak wielu ludzi cierpiących na alergię, jak dzisiaj. Ten sam problem tyczy się także zwierząt domowych. To jakim zdrowiem będą się cieszyć nasi czworonożni przyjaciele zależy w dużej mierze od nas.Składniki odżywcze można dostarczać w przeróżny sposób. Dlatego Bubeck w swojej ofercie posiada karmy zarówno mięsne, jak i wegańskie. Które sprawdzą się w przypadku Twojego psa? Przekonaj się sam.

Receptura stworzona z myślą o zwierzętach

Sekret naszych produktów leży w tradycyjnym procesie pieczenia. Powoli, w niskiej temperaturze wypiekamy karmy i przysmaki w kamiennym piecu, aby powstały krótkie łańcuchy skrobi, ułatwiające trawienie. Dlaczego są tak ważne? Aby pies mógł czerpać jak najwięcej naturalnej energii z jedzenia. Poza tym zapach jest przyjemny nie tylko dla zwierząt, ale także dla ludzi.

Bazujemy głównie na lokalnych i dobrze znanych składnikach, bez użycia egzotycznych gatunków, takich jak kangur czy struś.Nasza lista składników jest krótka i elementarna. Pozostawiamy właścicielom miejsce na kreatywność. Dodaj zioła, oleje lub warzywa i owoce, jak chcesz. Dzięki temu możesz łatwo reagować na nietolerancje i karmić je codziennym doświadczeniem.

Sięgamy w przyszłość bogaci w doświadczenie. Dlatego nasze produkty są zdrowe i bezpieczne. Jesteśmy tego pewni. Poznaj nasze smaki Bubeck.