Karma dla psów ze świeżą jagnięciną

BUBECK Mokra karma dla psów z jagnięciną i twarogiem

Mokra karma Bubeck Jagnięcina z ryżem i twarogiem dla dorosłych psów jest wykonana wyłącznie z jednego gatunku mięsa – świeżej jagnięciny. Zastosowanie tylko jednego wysokiej jakości źródła białk zmniejsza ryzyko alergii pokarmowych i ułatwia odżywianie psów o wr¬¬ażliwym układzie pokarmowym.
Karma została wzbogacona wartościowym olejem słonecznikowym i łuską babki płesznik, która jest świetnym źródłem błonnika oraz działa osłaniająco na jelita psa.
Karma zawiera wszystkie potrzebne dorosłym psom składniki odżywcze, jest też bardzo dobrze tolerowana.
Naturalnie bezglutenowa.

SKŁAD:
65% jagnięcina, w tym: serca, mięso, wątroba, płuca, żwacz, 25,6% bulion, 5% ryż, jabłka, minerały, 0,5% twaróg, mączka z siemienia lnianego, olej słonecznikowy, 0,1% łuski babki płesznik, drożdże piwne.
KOMPONENTY ANALITYCZNE:
10,8% białka, 6,2% tłuszczu, 0,6% surowego włókna, 2,2% surowego popiołu, 75,0% wilgoci.
Dodatki
Witamina D3 200 I.U., cynk jako siarczan (monohydrat) cynku 25 mg, mangan jako siarczan (monohydrat) manganu 1,4 mg, jod jako jodan wapnia (bezwodny) 0,75 mg. (I.U. = jednostki międzynarodowe na kg)

Dzienna porcja karmy dla dorosłego psa o przeciętnej aktywności: ok. 150-200 g na każde 5 kg masy ciała. Jest to wartość orientacyjna, a rzeczywiste zapotrzebowanie zależy również od innych czynników, takich jak rasa czy wiek.
Karmę podawać w temperaturze pokojowej. Należy zawsze zapewnić psu dodtęp do świeżej wody pitnej. Konsystencja może się różnić w zależności od partii, ponieważ w karmie nie ma dodatków spajających.